Stránky o cestování, jídle a jiných hloupostech.
Tento email jsem ukradl manželce ze schránky s jejím dovolením. Je od klienta požadujícího takzvané Dávky hmotné nouze. Jména jsou záměrně změněna. Sloh a styl pisatele zůstane zachován. Jakožto i případné hrubky!!!
Od: Klienta
Odesláno: 27. července 2009
Komu: Lenka Lukeslová
Předmět: Reklamace

Vážená paní Lukeslová,
Absolutně chápu, že nemáte času nazbyt a nechce se vám odpovídat na každý nejapný E-mail. Chci se vás zeptat, proč jste mi poslala poukaz s podpůrnou částkou sníženou o 885,-(t.j. na 2020,-Kč), což je suma, která jest vzhledem k běžně zasílané hodnotě 2905,- pro mne dosti podstatná, aniž by jste na to předem upozornila. Navíc se mi zdá, že poukázka není vytištěna na ceninovém papíře, ale jen na gramážovém archu. To jen naokraj.
Platím si 500,- internet, 1500,- dávám na stravné a ubytování, čímž ještě okrádám živitele, zbylých 905,-/korun za měsíc na zachování si lidské tváře se mi nezdá být dostačující. Potřebuji občas někomu koupit nějakou pozornost(300,-), jedna dávka pervitinu(100-200 Kč), nějaká ta rezerva, která se během měsíce vyprázdní(200-300Kč), zdravotní výlohy(minulí měsíc 2-3x péče 30,-, léky 30,-, všimné u zubaře(150,-). Jestli by nebylo lepší zase státní zdravotnictví. Přeci v tom nenechá člověk člověka. Člověk ne, ale ty peníze ano. Stejně už jsem jen torzo, není kam spěchat a ani se o co bát(nejsem si tím jist,život je hrozný podvod). Potřebuji se také alespoň nejakým způsobem reprezentovat, jako turista a ciklista(150-300,- měsíc na podporu stánkařů a horských hotelů a restaurací). Rád bych také utratil něco za kulturu(kniha, divadlo, kino, nějaká maličkost do bytu, pokoje, ale to by asi tak lehce nešlo tak to nechám).
Tím, že penízky nepřišly do svého datumu jsme zmeškali slevy v OC Nisa Hypernova, čímž jsme přišly o batoh, hamaku, člun a skateboard. Za další, unikly mi výhody T-Mobile Bonus, které byly jen do soboty m.t.., to pro mě znamená značné znevýhodnění mých SMS a volání.
Buďte prosím tak dobrá a srozuzumte mě prosím o celkovém stavu věci.
Akutně hrozí, že nebudu mít tento měsíc na heroin což bude stav, rovnající se občanské válce v tomto státu. Omlouvám se, ale přestože mi je 32 let připadám si stále na šestnáct, tak se na mě nehněvejte, málokdo má takový život jako já, a kolik štěstí v něm.
Pokud by jste mi dokázala poradit, poučit mě a provést, odkázat mě nebo mi poslat základní materiály k nastudování o podmínkách udělení trvalé invalidity budu vám vděčný. Možná by stačilo, kdyby jste mne mohla problém nastínit alespoň několika větami a poskytla statistický údaj. Jsem bez zaměstnání již min. 2 léta a na slíbené místo se pravděpodobně nehodím, nejsem dostatečně pozorný a zdatný. Mám narušenu intelektuální stavbu v důsledku úrazů hlavy, abúzů, lehce poškozená stavba PHK, oční zákalky místy přecházejí v slepotu, v 16-ti letech vážněji lýtková fraktura PDK, zlomenina nosní kosti od té doby životně bez reálného cíle, bez porady, bez pevnější spolupráce.
Ať už celá věc dojde jakéhokoli konce, osobnostně nejsem schopen navštěvovat zaměstnání. Mám dostatek svých vztahů, které jsou stále otevřené a přes toto nejsem schopen jakékoli snahy na jiném poli, alespoň subjektivně. Nikde není zájem, o nesamostatnou sílu neschopnou dalšího rozvoje a učení. Možná je dopis příliš osobní, ale jaký už bych měl mít jiný vztah se svou sociální kurátorkou. Chci vám poděkovat za váš zájem o mě, vaši snahu a práci věnovanou mému případu a za výsledky, které jste podala.
Váš klient XY...
08.11.2010 08:40:38
zlomax
Stránky mého kamaráda o orchidejích.
Vaření po česku a skvělej obchůdek.
Nejen o knize ale i lásce.
Jen samé dobroty.
fórum zabývající se grilováním, uzením a vařením
Stránky plné nenažranců.
Stránky o dobrém papů.
Pro ty co rádi knihy poslouchají.
Editace stránek

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1980 | 34%)
Ne (1914 | 33%)
O životě jednoho řidiče.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one