Stránky o cestování, jídle a jiných hloupostech.
Pro milovníky parníků. A taky plním slib.
Jak už jsem někde napsal, vlezné jsou 4 eura. Při placení se nás usměvavá slečna zeptá, v jaké řeči chceme takovej zvláštní kecafon. Japončík má svůj, Germán, Frantík, Belgán, chrochták Holanďan a v poslední době i Polák s Rusem. Jen Čížek vyjde naprázdno. Vezmeme za vděk kecafonem pro Anglána a jdem podle čísel v pořadí.Loď byla pojmenována po Gerard Mercator (1512- 1594),Vlámském kartografu. Navržená antarktickým prùzkumníkem Adrien de Gerlache (1866- 1934), jako školní loď pro belgické obchodní loďstvo. Postavená v Leith ve Skotsku a spuštěna na vodu v roce 1932.Fragment výplně skleněné příčky v důstojnické jídelně. Pan Mercator.To jsem ale předběhl, máme jít podle šipek. Opět prosím berte ohled na kvalitu fotek. Moje Nokia 6680 fotí někdy strašně. Nasekal jsem zde něco přes dvěstě fotek a nevím co vybrat, aby to bylo pro vás zajímavé. Snad se mi to povede a tak vzhůru na prohlídku. To hlavní a důležité jsem napsal už nahoře a tak dnes bez keců a poznámek. Příjemné pokoukání!Na lodi se i papalo, jdem objevovat kuchyň.


Před důstojnickou jídelnou byla samostatná přípravna jídla.To je ona. Včetně ohřívadel jídla a talířů. Také se tady i marodilo a nejen to, ale i operovalo.


Já bych si tam slepáka nenechal vykuchat ani za zlaté prase.
Kajuty jdou vzestupně. Mužstvo, nižší důstojníci, důstojníci a kapitán. Najde se zde i pár lahůdek.
Třeba lustr se zvedal podle toho jak bujará byla zábava důstojníků. Nebo ventilace kouře z doutníků. Tím končíme a pokud je vám to málo napište. Není problém dodat další fotky a napsat Mercator 2. Tak ahoj všem zvědavcům.
P.S. Krásný den přeji!!
08.11.2010 07:36:54
zlomax
Stránky mého kamaráda o orchidejích.
Vaření po česku a skvělej obchůdek.
Nejen o knize ale i lásce.
Jen samé dobroty.
fórum zabývající se grilováním, uzením a vařením
Stránky plné nenažranců.
Stránky o dobrém papů.
Pro ty co rádi knihy poslouchají.
Editace stránek

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1980 | 34%)
Ne (1914 | 33%)
O životě jednoho řidiče.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one