Stránky o cestování, jídle a jiných hloupostech.

Omluva všem

co nedopatřením vlezou na tyto stránky.
 Vím, že je zde potřeba toho hodně zlepšit. Jednak jsem začínající a nezkušený trotlj jednak mám problém s noťasem.

 Ono totiž v Česku nejde nic jednoduše. Mám notebook Asus a odešel u něj zdroj. Jelikož byl v záruce putoval do prodejny kde byl zakoupen. Odtud putoval po republice na opravu. Nechápu, že musel z Liberce jet na výlet a zjistit jak vypadá Ostrava. Ten magor se vrátil až po měsíci! Jenže tím to nekončí. Vydržel doma sotva jeden víkend a putoval zpět na Ostravu. Ona se mu cestou porouchala klávesnice a nefungovala písmenka B,G,P ři Beckspace. To našim hošanům trvalo zase měsíc. A světe div se, vydržel doma týden! Jemu se ta Ostrava tak zamlouvá, že tam jel na další měsíc na další výměnu zdroje. Takže suma sumárum tři měsíce bez noťase.

 Další problém je, že v naší haluzně se stále buduje. Tentokrát se předělává Kuchňobák. Toto slovo vzniklo při návštěvě mého švagra. Jelikož chaloupka je malá a byla zde k používání jen jedna místnost, vzniklo spojení kuchyně a obývák ve zkratce Kuchňobák.

 Díky budování se stalo to, že hapal na podlahu externí hadr. Nějak se zablokoval a zkolaboval. Jak jsem uvedl někde tam nahoře jsem trotl. Takže jsem nezálohoval a přišel tak o většinu fotek. Filmáky a jiné zhovadilosti vem čert, to se dá stáhnout z netu vždy. Ale ty fotky!

 Budu zlepšovat a věnovat tomu více času, aby tady nebylo toli prudičů co klikaj na nelíbí se. Je se mnou mějte trochu strpení prosím.

Pa a krásný den všem!

25.07.2010 07:16:39
zlomax
Stránky mého kamaráda o orchidejích.
Vaření po česku a skvělej obchůdek.
Nejen o knize ale i lásce.
Jen samé dobroty.
fórum zabývající se grilováním, uzením a vařením
Stránky plné nenažranců.
Stránky o dobrém papů.
Pro ty co rádi knihy poslouchají.
Editace stránek

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1980 | 34%)
Ne (1914 | 33%)
O životě jednoho řidiče.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one