Stránky o cestování, jídle a jiných hloupostech.

Rodinka exotů!

Berte vše co zde napíšu s nadhledem a humorem.
Naše rodina je opravdu složená z exotů. No co jsem si udělal, tak to mám. Co jsem si v minulém století vzal, myslím za manželku, mám taky. A jsem s tímto stavem celkem smířen. Nepočítal jsem však, že tento stav se rozroste o další exoty. Proč to píšu?
Dobrá, posuďte a uznejte, že vařit v naší rodině je náročné.
Máme tady manželku jako první na tapetě. Dvacet let mi trvalo, než se naučila jíst kuře na paprice. Uvařit fozolky na smetaně, jím to sám. Plíčky na smetaně, to snad nemyslíte vážně? Nikdy! Přitom taková lahůdka. S výčtem jídel, bych mohl pokračovat, ale to by se nedostalo na ostatní.
Další člen je 18ctka Lucka. Bohužel tady je i ten první přírustek do exotů. Né nebojte, není to malej exot, jen její šamstr. A proč? Nejí vařené brambory! Vražte mu je do friťáku a už je papá. Lucina ze solidárnosti nejí to samé. Jak děláme bramborovou kaši, musíme jí porci brambor dát stranou. Kaši totiž nemusí. Dám-li do omáčky špek či anglickou slaninu, buďte si jisti, že ji najdete pečlivě vybranou na hromádce na kraji talíře. Nepapá totiž nic, co jen trochu tlusté. Moravský vrabec, pečený bůček je problém. Plněnou papriku oloupe, nechá stranou a sní jen maso. I zde bych mohl pokračovat donekonečna.
Terka je 16ctka a nejladší problém. Játra! Proboha to si raději vezmu housku.
Houby! V životě nikdy! Tak něco z ryb? Ani náhodou! Jednou jsem s manželkou udělal pokus. Ve friťáku se osmažily kuřecí a rybí prsty. Ta potvora malá bezpečně poznala co je co, aniž by ochutnala. Avšak pozor! Vánoční rybí polévku, kterou vařím pro celou rodinu (švagrová i tchýně si pošlou termosky) nám Terka papá. Zajímavé co. I zde máme přírustek v podobě kluka. A ten bude největší exot. Prosím, on se učí na kuchaře!!! Nejí houby! Tak to jsem zvědav jak tohle dopadne!
Manželky bratr sem také patří. Udelejte pro návštěvu obloženou mísu nebo chlebíčky. Stoprocentně sundá všechna vajíčka a rajčata. Pomazánka z ryb nebo čehokoliv co kolem ryb projde? V žádném případě!
Tak to je naše rodinka!!
P.S.Dodatek:
Zapoměl jsem na sebe a tak dodávám, že nemusím štrůdl. Vyložený odpor mám ke škubánkům.
Ovšem v naší rodině se najde i vyložená popelnice,a tím je náš největší pes Béďa. Dokáže se obsloužit sám, čímkoliv a kdykoliv. I když právě před minutou dostal nažrat, je nebezpečné projít okolo něho s čímkoli v ruce. Ve vteřině to v ní určitě nemáte.
To samé by se dalo říci o tom nejněnším psu. Nechte něco na stole a čekejte návštěvu. Nedopatřením odsunutá židle vám zajistí dokonale vylízané taliře s pohoštěním.
A jsme komplet.
07.11.2010 06:35:32
zlomax
Stránky mého kamaráda o orchidejích.
Vaření po česku a skvělej obchůdek.
Nejen o knize ale i lásce.
Jen samé dobroty.
fórum zabývající se grilováním, uzením a vařením
Stránky plné nenažranců.
Stránky o dobrém papů.
Pro ty co rádi knihy poslouchají.
Editace stránek

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1980 | 34%)
Ne (1914 | 33%)
O životě jednoho řidiče.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one