Stránky o cestování, jídle a jiných hloupostech.
Osoby v tomto tlachání jsou smyšlené a nikomu z Labu se nepodobají!! Pokud ano, je to podobnost čistě záměrná:-)))))
Kdysy, dávno tomu bylo, potkala jedna fešná děva Siciliánskýho kmotrouše. Ten chlápek jí tak zblbnul, že si ho vzala. Teď má velice hodnou tchýni a spoustu známejch v dalekém království Taliánském. A nejenom tam, ale i ve svojí prapůvodní vlasti. Nevím historii dalšího království zvaného Lab. Ale věřím, že ho bombarduje návodama na žvanec už od samého vzniku. Nevím jak vy, ale i já se stal její obětí.

Dostal jsem pecku do mojí duté hlavy dvouma lilkama, do zobáku přistálo rajče ( raději bych jich 5). Sesypal se déšť paprikos (4-5), do voka jsem dostal bramborem ( do každého vočíčka dvěma). Ještě teď mám moncla co se tak nějak různě zabarvuje. Ze stran přiletěla do každýho ouška cibule. Potrefen do kolena plechovkou s olivama, kulhám dodnes. Avšak ta nejhorší trefa přišla v zápětí. Lidi dostat feferonkou do zadku je zážitek. Jen nám z nebe nespadnul celer, prý tam nahoře došel.


Moje milavaná a vyřechtaná ženuška ten příděl všeho sebrala, nakouskovala a šlehla do kotle. Zamatlala oliven oilen, zasypatila čerstvě mletým wiesse pepříkem. Hustě použila posypovou salc.Otevřela troubelína a vrzla to tam. Občas do něj jukla a nějak to prohnětla. Oba při něm sedíme se sklenkou v pazouře a čučíme do něj jak na telku. VKV proti tomu hadr:-))) Elektřina je drahá a tak po 45 minutách vytahujem něco, co děsně úžasně voní.Vzápětí to rveme do vyžebraných sklenic a dle návodu mrskneme zpět do torubelína.


Chuťová zvědavost nás dohnala k šílenému kroku. Co se nevešlo do třech sklenic, bylo doplněno drůbežím buřtíkem v počtu dvou kousků. Prohřáto v troubelínu a nahňácáno na talířek.


Lidičky tak to je žranec. Megahustý papáníčko!!! Jsem narvanej jako prasátko a tak došlo na naše popelnice.
Sežráno a uklizeno. Velké díky Soničko Umbertovno za Caponáta Siciliána. Co se potom dělo na Skype můj rozum nebral, ale prej je to normál. To by byl jinej tlach a poněkud delší:-)))
Ten receptík důrazně doporučuji všem, fakt jo. Jednoduchý, snadný, rychlovka a lahoda. Krásný den do Taliánska!!!
08.11.2010 08:19:06
zlomax
Stránky mého kamaráda o orchidejích.
Vaření po česku a skvělej obchůdek.
Nejen o knize ale i lásce.
Jen samé dobroty.
fórum zabývající se grilováním, uzením a vařením
Stránky plné nenažranců.
Stránky o dobrém papů.
Pro ty co rádi knihy poslouchají.
Editace stránek

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1980 | 34%)
Ne (1914 | 33%)
O životě jednoho řidiče.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one